neljapäev, 22. jaanuar 2015

Iseseisev töö



Kasutasin esitlusest võetud teste ,, Õppija individuaalsed iseärasused”  lihtsustatud variante.
Õpistiilide hindamiseks läbiviidud testid 4. klassis andsid järgmised tulemused:
Auditiivne õpistiil.
12-st õpilasest  10 punkti – 2 õpilast
                            8 -9 punkti – 8 õpilast
                             6 -7 punkti – 1 õpilast
                              4 -5 punkti – 1 õpilane.
Visuaalne õpistiil. 10 punkti – 4 õpilast
                               8 -9 punkti – 4 õpilast
                                6 -7 punkti – 3 õpilast
                                4 -5 punkti – 1 õpilane. 

Mõlema testi tulemused olid üllatavalt head.
Kinesteetilist õpistiili ma ei testinud, kuid pean seda väga oluliseks algklassiõpilastele.

 4. klassi loodusõpetuse tunnid
Teema ,,Katastroofiliste tulemustega loodusnähtused.”
Eesmärgid:1.  Õppida tundma erinevaid katastroofiliste tulemustega loodunähtusi.
                    2.  Arendada oskust kasutada teemakohast õppematerjali erinevate õppeülesannete ettevalmistamisel ja lahendamisel.
1.       Sissejuhatus teemasse. Youtube erinevate videode vaatamine. Erinevate loodusnähtuste tutvustamine ja arutelu.
(Auditiivne, visuaalne)
2.       Slaidiesitluste ettekandmine. PowerPoint .  Kodus ettevalmistatud esitluste esitlemine teistele. See töövorm meeldib minu õpilastele eriti. Oleme ka teiste teemade juures seda kasutanud.
(Auditiivne, visuaalne)
3.       Õpitu kontrollimine. Ristsõna koostamine crosswordlabs.com , pinginaabrile lahendada andmine.
See töö on algklassides töömahuks, sest enne tuleb teha eeltöö, siis saab alles tööd arvutisse kanda. Vaja läheb vähemalt kaks tundi. Valminud tööd aga tekitasid palju elevust.
( Visuaalne, kinesteetiline)

4.       Vulkaani joonistamine joonistusprogrammiga Paint. Integreerumine kunstiõpetusega.            
 ( Kinesteetiline)
Kõik need arvuti abil läbiviidud tööd meeldisid õpilastele väga.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.